Dostawa drewna na paletach

Drewno pakowane jest na paletach o wymiarach 120 cm x 120 cm. Po owinięciu w specjalną siatkę na palecie znajduje się 1,3 mp. Dostawy drewna na paletach realizujemy samochodem wyposażonym w windę załadowczo-rozładowczą. Minimalny ładunek to 1 paleta (1,3 mp),maksymalny to 3 palety (3,9 mp). Koszt transportu jest ustalany indywidualnie przy składaniu zamówienia i zależy od lokalizacji klienta,a nie od ilości zamawianego drewna. Usługa transportowa zawiera dostawę drewna wraz z rozładunkiem u klienta przy pomocy windy oraz wózka paletowego-wymagane jest równe i utwardzone podłoże w miejscu rozładunku (beton,kostka,asfalt itp.). Drewno zostawiamy u klienta na palecie (bez dodatkowych opłat za paletę).

Drewno na paletach można odbierać osobiście z możliwością załadunku całej palety wózkiem widłowym na środek transportu klienta.

 

 


 

 

Dostawa drewna luzem

Dostawa drewna luzem jest realizowana samochodem typu wywrotka.Palety są rozcinane na naszym placu i drewno trafia do klienta luzem. Również w tym wypadku jednostką sprzedażową jest 1 paleta.Jednorazowy minimalny  ładunek drewna luzem 1 paleta (1,3 mp) , maksymalny to 4 palety (5,2 mp). Usługa transportowa zawiera dostawę drewna do klienta oraz rozładunek.

 

 

 

Dostawa drewna w wałkach

Zamówienie drewna w wałkach realizujemy od 20mp. Dysponujemy własnym transportem. Zamawiając dostawe do domów prywatnych prosimy uwzględnić wielkość samochodu, jego ciężar oraz koniecznie miejsce do rozładunku (konieczny brak w miejscu rozładunku drzew i linii napowietrznych).